Dijimenü Karekod Menü, Temassız Menü, Qr-Menü

Bayilik

BAYİLERE ÖZEL AVANTAJLI FİYATLAR

Dijimenü Bayilik Programı

Altyapı ve teknik personel yatırımı yapmadan Dijimenü bayisi olarak gelir elde etmeye başlayın. Dijimenü Bayi Programı'na katılmak için başlangıç sermayesi ayırmanız ya da ücret ödemeniz gerekmez. Herhangi bir taahhüt ya da cayma bedeli olmaksızın iş modelinize uygun bayilik anlaşması için bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçin ve kazanmaya bugün başlayın.

Dijimenü ile dijital menü bayiliğine başlayarak mevcut müşteri portföyünüz üzerinden ekstra gelir elde edebilir veya mevcut müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. Dijital menü ile birlikte talep edilen magnet, flyer, sticker gibi ihtiyaçları karşılayarak gelirlerinizi yükseltebilirsiniz.

Dijimenü Bayi Programı Kimler İçin Uygun?

Tasarım /  Yazılım / Reklam Ajansları

Cafe restaurant müşteri portföyüne sahip reklam ajansları, tasarım firmaları, bilişim sektöründe hizmet veren firmalar ve teknoloji uzmanları da kolaylıkla Dijimenü bayilik programına katılarak müşterilerinden ek gelir elde edebilirler. İş modelinize en uygun çözüm ve karlılık sistemini birlikte değerlendirmek için ücretsiz başvuru formumuzu hemen doldurun.

Fotoğrafçılar, Influencerlar, Fenomenler

Fotoğrafçılar ve sosyal medyayı aktif olarak kullanarak tercih ettiğiniz mekanların tanıtımını yapan biriyseniz Dijimenü bayilik programı tam size göre. Bayilik programına katılarak işletmelerden ek gelir elde edebilirsiniz. İş modelinize en uygun çözüm ve karlılık sistemini birlikte değerlendirmek için ücretsiz başvuru formumuzu hemen doldurun.

Teknoloji Danışmanları, Webmaster’lar

Freelancer (serbest çalışan) teknoloji danışmanları için Dijimenü iş ortağı olmak çok kolay. Tahsilat, fatura ya da muhasebesel diğer detaylar ile uğraşmak istemeyen Teknoloji danışmanları ve webmaster’lar için Dijimenü üzerinden satış yapmak ve yüksek komisyonlar ile sürekli gelir üretmeye hemen başlamak için sadece başvuru formunu doldurmaları yeterli.

Bayilik Avantajları

Dijital menü bayisi olmak için donanım yatırımı yapmanız, sistem uzmanı çalıştırmanız ya da herhangi bir lisans maliyetine katlanmanız gerekmez. Bayilik programında, tüm altyapı ve stabilite garantisi Dijimenü tarafından sağlanır. Siz sadece satışlarınıza odaklanır ve mutlu müşterilerinizin keyfini çıkartırsınız. Üstelik bunların hepsini mevcut müşteri portföyünüzü kullanarak yapabilirsiniz.

Bayilik Hakkında Sık Sorulan Sorular

Dijimenü olarak sunduğumuz; dijital qr menü ve online sipariş sistemi ürünlerini satmak ve gelir elde etmek için hiçbir yatırım gerektirmeyen bayilik programıdır.

Bizi tavsiye etmek ister misiniz? Lütfen paylaşın.

Sorularınız mı var? Cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Bayilik programı hakkında aklınıza takılan tüm soru ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.